KONST / Litografier / Färglitografi 11709146
nr 1170 9146
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Pensel, signerad och numrerad 22/150, bladets mått: 30x21
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:17:13
19/3 19:01:05
19 mar
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner